Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

dcskolka 

1.8. 2012 - Školková pohodička

14 fotek 1.8.2012 - zobrazení
Prázdniny jsou v polovině, školka ale běží stále. Dnes byla poslední lekce pro bígla Kelvína, který je jako velká voda, všude je ho plno. Majitelé si naštěstí uvědomují, co si to pořídili za dáreček a pečlivě se věnují jeho výchově. Doporučila jsem do budoucna zkusit nějaký aktivní psí sport, jenom prosté vyběhání Kelvína asi neuspokojí a mohl by si oblíbit toulání na vlastní pěst. Prošli jsme se společně po frekventované Teplické ulici, štěňata si ale hřmotu dopravy vůbec nevšímala - velká pochvala pro páníčky.
Mezi hlídanými ploty se mírně nesvůj cítil Brett. Je to skvělý pejsek, který zatím úplně nezvládá nové situace a musí si je nechat tzv.projít hlavou. Brett se nesmí do ničeho nutit, v případě jeho prověřování a váhání musí být panička trpělivá, nelitovat ho, ani nepostrkovat.Bude přirozeně poslušný, jen jeho reflexní dráha je zatím poněkud pomalejší. Opakem je malá labradorka Mája, vždy dobře naladěná, plná energie a optimismu. Jeví se jako ideální rodinný pejsek, pokud bude nablízku své "smečce" , žádné problémy s chováním by se neměly objevit.
Povídali jsme si o nástrahách letního období, nebezpečí přehřátí i podchlazení při koupání, o bodnutí hmyzem, kousnutí zmijí a jiných nepříjemnostech, které nás mohou potkat.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron